We ❤️ Hybrid

Pracownicy Kalisz


Kierownictwo


Przemysław Wróblewski

Kierownik salonu

przemyslaw.wroblewski@toyocar.pl

Anna Różańska

Kierownik recepcji

anna.rozanska@toyocar.pl

Krzysztof Witczak

Kierownik serwisu

krzysztof.witczak@toyocar.pl

Salon samochodów nowych


Adam Klepczyński

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

adam.klepczynski@toyocar.pl

Krystian Jezierski

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

krystian.jezierski@toyocar.pl

Grzegorz Kozłowski

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

grzegorz.kozlowski@toyocar.pl

Samochody używane


Mariusz Jaruga

Sprzedawca samochodów używanych

mariusz.jaruga@toyocar.pl

Marcin Borecki

Sprzedawca samochodów używanych

marcin.borecki@toyocar.pl

Flota


 


Serwis


Karol Przyłęcki

Doradca serwisowy

karol.przylecki@toyocar.pl

Piotr Naskręcki

Doradca serwisowy

piotr.naskrecki@toyocar.pl

Tomasz Drobniewski

Doradca serwisowy

tomasz.drobniewski@toyocar.pl

Przemysław Poczekaj

Części i akcesoria

przemyslaw.poczekaj@toyocar.pl

 


Recepcja i Kasa


Weronika Gnerowicz

Pracownik recepcji, Specjalista ds. ubezpieczeń

weronika.mielcarek@toyocar.pl

Anna Molka

Specjalista ds. księgowości

anna.molka@toyocar.pl