We ❤️ Hybrid

Pracownicy Leszno


Kierownictwo


Marcin Mendyka

Dyrektor IT, marketingu, sprzedaży

marcin.mendyka@toyocar.pl

Katarzyna Wawrzeniak

Kierownik recepcji

katarzyna.wawrzeniak@toyocar.pl

Dominik Grzegorzewski

Kierownik serwisu

dominik.grzegorzewski@toyocar.pl

Salon samochodów nowych


Dariusz Kaliski

Doradca ds. sprzedaży indywidualnej i korporacyjnej

dariusz.kaliski@toyocar.pl

Waldemar Kaczmarczyk

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

waldemar.kaczmarczyk@toyocar.pl
G3weriwe

Marcin Kaczmarek

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

marcin.kaczmarek@toyocar.pl

Samochody używane


Jakub Dyczkowski

Sprzedawca samochodów używanych

jakub.dyczkowski@toyocar.pl

Jakub Nowak

Sprzedawca samochodów używanych

jakub.nowak@toyocar.pl

Flota


W2sjcoqb

Dawid Wysocki

Manager ds. Sprzedaży Korporacyjnej

dawid.wysocki@toyocar.pl

Serwis


Bartosz Miara

Doradca serwisowy

bartosz.miara@toyocar.pl

Przemysław Łysiak

Doradca serwisowy

przemyslaw.lysiak@toyocar.pl

Maciej Dębski

Doradca serwisowy

maciej.debski@toyocar.pl

Przemysław Berger

Części i akcesoria

przemyslaw.berger@toyocar.pl

 


Recepcja i Kasa


Paulina Sikorska

Pracownik recepcji, Specjalista ds. ubezpieczeń

paulina.sikorska@toyocar.pl

Agnieszka Hrapek

Asystent ds. księgowości

agnieszka.hrapek@toyocar.pl