We ❤️ Hybrid

Międzynarodowe targi ochrony środowiska

Hybrydy Toyoty na rynku od 20 lat

Rok 1997 był przełomowy w historii motoryzacji. Toyota rozpoczęła produkcję pierwszego seryjnego samochodu hybrydowego – modelu Prius. 20 lat później, w jubileuszowym roku zadebiutował wyjątkowy model – Prius Plug-in Hybrid nowej generacji. To kolejny krok na drodze do uniezależnienia motoryzacji od paliw kopalnych.

W ciągu 20 lat Toyota sprzedała na całym świecie ponad 10 milionów samochodów hybrydowych i wprowadziła na rynek 33 modele z tym napędem. Najpopularniejszym samochodem hybrydowym pozostaje Toyota Prius, której całkowita sprzedaż zbliża się do 4 milionów. Ale nie jest to jedyny gracz. Obecnie o sile sprzedaży hybryd Toyoty decyduje RAV4, C-HR, Auris oraz Yaris.

pk170303-3377.jpg 2017-toyota-yaris-static-49.jpg toyota-prius-plugin-pk170513-3773.jpg

Kierowcy w Polsce kupili do dziś 25 tys. hybryd Toyoty, a oferta marki na polskim rynku obejmuje 7 modeli. Ostatnią nowością jest Prius Plug-in Hybrid, który łączy zalety auta hybrydowego i elektrycznego.

Diler Toyoty Mikołajczak gdzie swoje salony posiada w Lesznie i Kaliszu na targach Poleco Eco Transport zaprezentuje modele: Prius Plug-in, C-HR, Yaris Hybrid.


Serdecznie zapraszamy do Hali 5A nr stoiska 9.

Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań


Pozwól nam poznać Twoją firmę, a my dopasujemy optymalnie rozwiązanie do Ciebie.

Jesteś zainteresowany marką Toyoty? Nie zwlekaj.

Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą.

 

Targi formularz kontaktowy